Gå til innhold

Her er mine søskenavn


Anbefalte innlegg

Gjest Siklerotte
Skrevet

Waldemar, Åge, Benthe, Vivian, Minken, Else-beth

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytter litt jeg :-) Tror ikke syngejente og dem har sett tråden din, Siklerotte :-D Og så masse fin inspirasjon må de jo ikke gå glipp av :-)

Skrevet

Må le litt for meg selv hver gang jeg åpner denne tråden.. Har nok en helt elendig humor, uansett, min søster heter Hanna Celin, broren min heter Wilhelm Johan :-)

 

 

Skrevet

Vår Wilhelm er "kun" åtte år - så jeg var med på å bestemme hva han skulle hete :-) Wilhelm var mitt forslag, synes det var - og er - et stødig og flott navn, heller ikke for mye brukt :-) Det var de også veldig enige i.. For øvrig synes mamma det er litt "synd" at alle sier "Willem",- uansett, han er like flott som navnet sitt, skal jeg bare si! :-)

 

 

Skrevet

Formulerte meg litt feil, selvsagt sier ikke alle Willem, men mange av kameratene/jevnaldrende sier bare Willem, mamma mener det er mye lettere og si enn Wilhelm.. At det er mer "lettvindt" enn WiLheLm, om du skjønner :-p Men han presiserer hver gang at han faktisk heter WILHELM :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...