Gå til innhold

Jenta mi vil begynne med bleie igjen!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun slutta med bleie i sommer! Hadde vært noen kjempevarme dager så da hadde hun jo løpt uten bleie å bade i hagen! Men nå har hun hatt noen dager som hun har tissa på seg flere ganger om dagen! Har ikke kjefta på henne for det. Bare skifta klær og sagt at hun må si ifra når hun må på do! Men i dag vil hun tydeligvis ha på segh bleie istedet! Hva gjør jeg da? Har på bleie eller tar på truse og lar henne tisse på seg? Hun blir 3 om 1 mnd!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde jeg vært deg hadde jeg ikke latt henne begynne med bleier igjen, for hun er jo "stor jente nå".

 

Hadde heller blitt enig med henne om en liten bonus hun kan få hvis hun er flink å si ifra att hun må tisse de neste dagene, til den ideen hennes går over..:) For hun har jo vært tørr en stund nå?

 

Kan jo bare være en liten prøve for å se hva mamma sier det der.. klart det er enklere å tisse i bleia enn å avbryte leking osv. for å gå på do.. he he..

 

Dette er bare min tanke om det, men Lykke til ihvartfall!:)

Mye morro disse små skal finne på.. he he

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...