En liten familie Skrevet 6. september 2008 #1 Skrevet 6. september 2008 Er det noen av dere som har fått masse kviser i forbindelse med graviditeten? Jeg har fått endel i ansiktet, og på brystet. Noen som har ordentlig botemiddel for dette?
to_tette? Skrevet 6. september 2008 #2 Skrevet 6. september 2008 hei hadde en del kviser i mitt første svangerskap, de gikk over før 2.trimester. får håpe det går slik med deg og da, at det går over av seg selv. tror ikke man kan gjøre så mye hvis det er hormonelle kviser
Fru_HK Skrevet 7. september 2008 #3 Skrevet 7. september 2008 Kviser var den første og enedte indikasjonen jeg hadde på at jeg kanskje var gravid. Jeg har ALDRI kviser ellers (utenom den månedlige på haka), og plutselig fikk jeg en koloni på haka og et par på overarmen (av alle plasser). Det har roet seg nå da, jeg drikker 4-5 flasker vann i løpet av dagen, det hjalp!
septemberpiken Skrevet 8. september 2008 #4 Skrevet 8. september 2008 Har også fått kviser, faktisk. En del på siden av ansiktet og noen rundt på kroppen. Noe botemiddel har jeg ikke... håper bare de forsvinner snart!
quack-quack Skrevet 8. september 2008 #5 Skrevet 8. september 2008 Har merket at jeg har fått en del mer uren hud jeg også, men kun i ansiktet, ingen andre steder på kroppen (foreløpig hvertfall).. jeg får prøve å være flink å drikke vann og se om det fungerer:)
Eplejuice Fødeklar Skrevet 8. september 2008 #6 Skrevet 8. september 2008 Får nok ikke gjort noe med disse svangerskaps kvisene, må bare leve med de.
En liten familie Skrevet 11. september 2008 Forfatter #7 Skrevet 11. september 2008 Ja, kvisene er jo bare en liten "filleting" i forhold til premien ;-) Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå