Anonym bruker Skrevet 5. september 2008 #1 Skrevet 5. september 2008 Jeg har nå gått på 10mg cipralex i ca 3 mnd og jeg har fått skikkelige sinnsyke mareritt om natta.. Er det noen av dere som har fått dette av Cipralex? Og hva kan jeg bytte til som ikke har sånne bivirkninger? Håper noen kan svare..
Anonym bruker Skrevet 6. september 2008 #2 Skrevet 6. september 2008 jeg har også snart gått på cipralex i 3 måneder og drømmer mye. jeg har dog ikke mareritt, men jeg drømmer om personer fra fortiden som ikke har hatt betydning i livet i det hele tatt. i natt drømte jeg om en lærer, flere år siden, vet ikke hva han het, tror aldri jeg har snakket med han heller. jeg måtte virkelig sette meg ned og tenke hvem dette er. så i tillegg var han i en drøm med noen andre som ikke kjenner hverandre. sprøtt hva. hvordan går det med deg? blir du bedre? jeg er definitivt bedre men ikke helt frisk enda.
Anonym bruker Skrevet 6. september 2008 #3 Skrevet 6. september 2008 Ja jeg er mye bedre av deprisjonen, men disse drømmene skremmer meg såpass at jeg må snakke med legen på mandag for å prøve å bytte tabletter.. Ikke frisk enda jeg heller, men merkbart bedre, heldigvis:) Lykke til videre:) HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå