lykkelig78 Skrevet 5. september 2008 #1 Skrevet 5. september 2008 Da er det endelig 100 dager til termin. Har ventet på denne dagen! Tiden går jo faktisk ganske så fort framover! Ønsker alle kommende desembermødre en riktig god helg!
SommerBris Skrevet 5. september 2008 #2 Skrevet 5. september 2008 Hei. Gratulerer:) Jeg syns det går fortere denne gangen enn første gangen, litt fordi at det krever enda mer nå som jeg har en fra før.... og tiden bare flyr avgårde... Jeg har 105 dager idag.. Påtide å sette igang med å gjøre klart litt ting å tang.... nå får vi enda en jenta, så litt klær har jeg liggende fra sist, men alltid kolsig med litt nytt:) Lykke til vdere..
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 7. september 2008 #3 Skrevet 7. september 2008 Gratulerer så mye:-) Det er herlig å være under det magiske tallet:-) Ja nå er det 3.trimester som står for tur, og jeg gleder meg sånn til jeg "med rette" kan være der.... Har snust litt der inne i det siste. Føler alt jeg nå lurer på blir tatt opp der inne. Masse lykke til videre!!!!!!!! (Tror vi har termin samme dag? 14.des?)
lykkelig78 Skrevet 7. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. september 2008 Jeg har også termin 14 des ja! Blir bra å hoppe over til 3 trimester om en 14 dagers tid!!! Lykke til videre du også!
Lillemy2004 Skrevet 9. september 2008 #7 Skrevet 9. september 2008 Hei i morgen den 10 har jeg nådd 100 dagers grensen jeg også, godt det nærmer seg slutten. Klems
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå