Væren*78 Skrevet 5. september 2008 #1 Skrevet 5. september 2008 Min datter er nå 1 år og 14 dager, hun har alltid sovet hele natten. Men nå er hun så urolig om natten og våkner mange ganger av at hun ligger opp-ned eller på tvers i sengen.... Jeg lurer på om kanskje en sovepose kan være løsningen? Men det finnes sikkert en hel haug av soveposer å få kjøpt. Er det noen som kan anbefale en?
scubagirl med scubababy Skrevet 5. september 2008 #2 Skrevet 5. september 2008 Det er kanskje "babysafe" du tenker på når du sier sovepose.. Vi brukte dette en god stund på vår lille gutt. Han ble da liggende på ryggen med hodet på puta og dyna over seg. Babysafen bindes fast i senga. Vi har nå prøvd å legge han uten denne babysafen, og det går som regel greit. Men han står opp i senga når han ikke vil ligge, men sovner heldigvis veldig veldig greit når vi legger han på kveldstid. Når det er snakk om anbefaling av babysafe må du nesten bare reise rundt på "babybutikkene" å se og kjøpe den du synes ser finest ut. De er stort sett veldig like er min erfaring.
Gjest Skrevet 5. september 2008 #3 Skrevet 5. september 2008 Vi har sovepose. Kjøpte i babybutikkene. Den jeg har er til 18mnd,vet ikke om man får de større.
Gjest Skrevet 5. september 2008 #4 Skrevet 5. september 2008 Grobag poser får man større. De har str: 0-6 mnd 76cm, 6-18 mnd 94cm 18-36 mnd 112cm 3-6 år 128cm
MathildeC Skrevet 5. september 2008 #5 Skrevet 5. september 2008 Vi bruker grobag og er veldig fornøyd med de. Men dattera vår på snart 14 mnd ender allikevel på tvers i senga altså.. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå