Maria & mini Skrevet 4. september 2008 #1 Skrevet 4. september 2008 Hei! Det begynner nå snart et kurs i grenda her, og jeg kunne veldig gjerne tenkt meg å tatt med meg mini'n på dette, men jeg er så skeptisk med tanke på mens. Må jeg avstå da jeg har mensen eller kan jeg bare bruke tampong da? Dere som har barn og som har vært på babysvømming, svar meg gjerne! Mini'n er 6 mnd da kurset begynner.
Natalina ´08 og snuppa ´10 Skrevet 4. september 2008 #2 Skrevet 4. september 2008 Det er vel bare å bruke tampong! Sett i ny før du bader, og bytt når du er ferdig! =)
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 4. september 2008 #3 Skrevet 4. september 2008 har ikke vært på babysvømming, men gikk på vannaerobic for noen år siden da jeg var sykemeldt med senebetennelse. og jeg gikk fordi om jeg hadde mensen, brukte tampong bare... bare bytt til ny rett før du går i bassenget
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå