kajfla Skrevet 4. september 2008 #1 Skrevet 4. september 2008 skal si lille prinsessa vår er i ferd med å oppdage stemmen sin!! hun skriker kjempe mye hehe skremmer katten ut av hun ;-)
Mini nr 2 i mars Skrevet 4. september 2008 #2 Skrevet 4. september 2008 Hehe, sånn er det her og =) Har oppdaget at det faktisk er ganske så høy lyd på henne! Noen ganger vet jeg ikke om hun tester ut stemmen sin eller om hun klager, men lyd er det iallefall!!
Gjest Skrevet 4. september 2008 #3 Skrevet 4. september 2008 Ja, de lydene kan være veldig intense!!! Snuppa vår holdt på sånn en ukes tid når hun var rett over 4 mnd, hylte masse og helt klart bare fasinert over egen stemme, ikke noe annet. Hun slutta og det var egentlig helt greit;-)
kajfla Skrevet 4. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 4. september 2008 hehe jeg syns i grunn det er ganske vittig å høre på, men ja, intenst. det er veldig gøy å følge med på utviklingen, syns det skjer npe hele tiden med henne. Helt topp!
Krusemynthe Skrevet 5. september 2008 #5 Skrevet 5. september 2008 Min tulle er bare 9 uker, men har begynt å produsere litt stemme-lyd, hun også (ikke slik hyling dere snakker om, riktignok). Men jeg ler så jeg rister av det utrykket hun får i trynet når hun klarer å lage en lyd, og så skvetter av sin egen stemme - og ser ut som et virkelig stort spørsmålstegn!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå