Anonym bruker Skrevet 3. september 2008 #1 Skrevet 3. september 2008 Er det noen som har erfaring med de gravidesmykkene som lager en beroligende lyd i magen? Er de tunge å ha på? Virker det som om barnet "roes" av det? ( Ikke at det nødvendigvis er et mål? ) Kan det f.eks brukes i barnevognen etterpå? Takknemlig for svar : )
Endelig Mor til2:-)A04&C08 Skrevet 6. september 2008 #5 Skrevet 6. september 2008 hei. jeg har selv gravid-smykke, bruker det nesten hver dag, men merker ikke forskjell om jeg har det på eller ikke. men babyen min er nok ikke veldig aktiv. jeg begynte med smykke i uke 20, og er nå i uke 30:-) smykke er ikke tungt å ha på. jeg har tenkt å ha ett smykke i en bamse jeg skal lage. og et i barnevogna. så jeg har ikke noe erfaring med om babyen gjenkjenner lydet etter at den er født. det blir spennende ¨å erfare:-) håper du fikk noe ut av svaret mitt...... he en fortsatt god dag;-)
NUNNO Skrevet 6. september 2008 #6 Skrevet 6. september 2008 Ja, tusen takk! All info hjelper på! Dersom noen har noe å tilføye, er det bare å taste i vei!
Kikki1982 Skrevet 6. september 2008 #7 Skrevet 6. september 2008 Var innom Barnas Hus på Alnabru i Oslo - og der hadde de sånne smykker med lyd til 50% avslag! Kjøpte ikke selv, men de var veldig fine.. Både dråpe- og hjerteform.
Anonym bruker Skrevet 7. september 2008 #9 Skrevet 7. september 2008 Mykje rart ein lager no for tida ja. Kva blir det neste?
Anonym bruker Skrevet 8. september 2008 #10 Skrevet 8. september 2008 hva er egentlig Gravide-smykker??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå