Gå til innhold

Slett denne og brukeren snarest. Altså, hun som skrev det siste innlegget


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvorfor skal hun slettes? Dr. Yppert har plaget mange og at navnet hans kom ut er egentlig bare bra. Skjønner ikke hvorfor han har fått lov til å herje slik han har fått lov til!

Skrevet

Prinzessin og *Angelica* er svært så opptatt og betatt av yppert, er derfor de beskytter han med hud og hår. Har du ikke lagt merke til det tidligere? Snart kommer vel Cat68 og skal beskytte litt og vel... Dette bekrefter jo bare at det faktisk stemmer, når de som digger han får så panikk og vil ha bort alle innlegg som avslører han!

Skrevet

Ja, det MÅ jo bare være den eneste muligheten. Jeg har aldri møtt Yppert, men jeg ser at en ekte person hvis navn og yrke har blitt kringkastet i forbindelse med ham. Det er langt fra greit. Og til anonym lenger oppe, er det virkelig greit å legge ut det man mener er personlig info om en person fordi han har vært frekk mot anonyme folk på en nettside? Mener du det virkelig? Slik spekulering er tåpelig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...