Vår tur :) Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 har tenkt å lære jenten min på 3,5 mnd å drikke morsmelk av flaske sånn at jeg har mulighet til å være borte noen timer uten at det blir katastrofe. har pumpet opp et lager.noen som har tips for hvordan jeg skal lære henne det. er det en fordel å begynne med flasketut med lite hull for at hun ikke skal bli for godt vant i forhold til hvor fort det kommer med flaske kontra bryst?
kisselin Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Kan jo være lurt å begynne med de minste tutene og bytte til større hvis hun syntes det går for tregt. Noen barn drikke jo av flasker ved første forsøk så er jo bare å prøve noen ganger. Hvis man sliter veldig med å få det til kan trikset være å gi når hun er VELDIG sulten. Kan være slitsomt med skrik, men min erfaring er at er de sultne nok så drikke de det de får:) Her er vi veldig fornøyd med Dr. Browns flasker så hun ikke får vondt i magen. Lykke til
Duracella Skrevet 31. august 2008 #3 Skrevet 31. august 2008 Kanskje like greit å bruke tutekopp hvis du bare skal gjøre dette av og til? Mener å ha hørt at det skal funke like bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå