storesøster og lillebror Skrevet 31. august 2008 #1 Skrevet 31. august 2008 Hvilket vaskemiddel bruker dere?
DoubleTrouble Skrevet 31. august 2008 #2 Skrevet 31. august 2008 Går sikkert an å bruke et hvilket som helst vaskemiddel tror jeg, men ikke bruk skyllemiddel. Kan også bare tørke av dressen med en våt klut.
Tooneyhooney Skrevet 1. september 2008 #3 Skrevet 1. september 2008 Slenger den i vaksemaskinen med omo color jeg, funket bra hver gang det.
Anonym bruker Skrevet 1. september 2008 #4 Skrevet 1. september 2008 Fikk beskjed om å vaske den med milo, og ikke bruke tøymykner. Milo tar ikke alle flekkene, men milo gjør at dressen bevarer egenskapene sine
Anonym bruker Skrevet 1. september 2008 #5 Skrevet 1. september 2008 Man får litt forskjellige vaskeråd ser jeg Jg fikk beskjed om å bruke alt annet enn OMO Color pga et eller annet som er i vaskepulveret som bleker fargene. Jeg bruker blenda til vanlig, men sist kjøpte jeg OMO fordi det var supertilbud og klærne mine ser ikke bra ut etter å ha vasket opp en pakke med disse tablettene.... Også for alt i verden ikke bruk skyllemiddel/tøymykner! Da ødelegger du dressen.... Aller helst skal dressen bare tørkes av med klut om det er tilstrekkelig.. Da holder de seg mye lenger.. Impregner dressen med jevne mellomrom, avhengig av hvor ofte den vaskes og hvordan den blir brukt!
Crhanne Skrevet 1. september 2008 #6 Skrevet 1. september 2008 Jeg ville ha spylt av dressen i dusjen med lunket vann.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå