Madam-mim Skrevet 30. august 2008 #1 Skrevet 30. august 2008 Hvordan ligger det ann med dere? Jeg er selv på rugedag 3 i dag. Snegler seg fremover:) Har hatt litt småmurringer i magen innimellom, that`s it. Litt vel tidlig å lete etter symptomer men..hehe Forhåpentligvis vil det lillle egget feste seg i løpet av denne helga. *håpe*
tuttelura Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 Jeg satte inn 2 egg på onsdag (er jeg på rugedag 4 da?) og kjenner heller ikke store ting. Merket litt mer i magen i dag enn de andre dagene - vært litt "støl" på begge sidene av magen, men mest på høyre. Ellers ingenting.. Blir noen spennende dager....
♥ DAME Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 Hei ) Jeg satten inn ett egg på onsdag, så i morgen er jeg på rugedag 4 ) Eneste jeg merker er svaake mensmurringer nede i magen. Har ferie neste uke, og ferier pleier jo alltid å gå veldig fort ) Tenker jeg kommer til å teste neste søndag )
Madam-mim Skrevet 30. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 30. august 2008 tuttelura: Innsettingsdagen er rugedag 0, så du er på rugedag 3 i dag du også Fikk bare satt inn ett egg jeg da, siden 5 av 6 egg ikke tålte opptining. Kjenner jeg meg selv rett blir det nok sniktesting allerede på rugedag 9. Fikk positiv test på rugedag 9 forrige gang. Er en meget utålmodig person:)
Raspberry Skrevet 30. august 2008 #5 Skrevet 30. august 2008 Jeg satt inn på torsdag, så rugedag 2!!! er nå i ferd med å gå legge seg. Føles mer som dag 7:( Jeg har innmari ømme bryster, smerter nederst i magen og brekker meg noe sinnsykt hver gang jeg hoster(har blitt forkjøla selvfølgelig). Var plaget med omtrent det samme under forrige forsøk, så enten er det hormonene som henger igjen, eller så er det kanskje rett og slett psykisk. Crinone skal vel ikke ha den type bivirkninger? Jeg testet ikke før blodprøva forrige gang, men det tror jeg kommer til å gjøre denne gangen. Tror jeg vil foretrekke å få et eventuelt negativt resultat hjemme i ro og fred, enn på telefonen på jobb. Avslutta den arbeidsdagen ganske raskt sist kan du si! Satser på å se mitt livs første positive graviditets-test om 10 dager:)
okeke Skrevet 30. august 2008 #6 Skrevet 30. august 2008 satte inn på tirsdag. har hatt endel murringer i maven og spes i ryggen idag. måtte ta en pinex pga murringa i ryggen, d hjalp litt, men er blitt mer murring i maven istedet......er murringer bivirkninger av progynova og crinone? jeg hadde ikke noe av d i forrige forsøk...
Pysekatten med 2 i magen:) Skrevet 31. august 2008 #7 Skrevet 31. august 2008 Hei alle uke 35 jenter:-))) Jeg er på rd 2. Satte inn 2 egg på fredag så nå er det bare å vente, igjen. Jeg er fremdeles litt øm og hoven i magen etter uttak, men bedre for hver dag som går. Ellers har jeg ømme pupper og litt murringer i magen. Bare bivirkninger av crinonen. Føles veldig merkelig alt dette og vite at jeg kan ha barn i magen. Uvirklig tanke. He he. Ønsker alle lykke til videre:-))))
Nøtt Skrevet 31. august 2008 #8 Skrevet 31. august 2008 Hei hei! Rugedag 4 her, og jeg kjenner som vanlig ingenting. Er trøtt og hormonella de luxe av medisinene da. Jeg skal ikke teste før rugedag 14, som er 10. sept. Tida snegler seg avgårde..
Hvite due Skrevet 31. august 2008 #9 Skrevet 31. august 2008 Heldigvis har jeg hatt arbeidshelg og det har gjort til at tre dager ble borte...jeg satte inn to egg på onsdag og skal teste 9/9...men jeg prøver vell en dag og to før det kjenner jeg med selv rett....hi hi.. dette er mitt tredje forsøk og på alle tre forsøken har jeg ikke fått noe på frys...det syns jeg er pyton...men NÅ håper jeg at vi og andre lykkes:-) Brystene er ømme og litt murringer i magen....håpe..håpe..vi får satse på at dagene går fort!
Madam-mim Skrevet 1. september 2008 Forfatter #10 Skrevet 1. september 2008 Da er jeg på rugedag 5. Har hatt litt murringer av og på de siste dagene, og en anelse av stikking i livmorområdet. Og føler meg litt varmere i dag. Dette var et godt tegn forrige gang, men er litt tidlig å si enda da. Blir nok sniktesting pål fredag på meg..hehe Ikke så mange dagene til det faktisk. Ellers ikke så mye annet å oppdatere fra meg.. Spennende fremover:)
nick_321392 Skrevet 1. september 2008 #11 Skrevet 1. september 2008 Jeg satte inn 2 egg på onsdag. Er på rugedag 5 jeg nå da? Mitt første forsøk.. Hatt en del stikninger i underlivet og i dag har jeg fått halsbrann.. Forhåpentligvis et godt tegn? Dette er nesten litt for spennende for meg... Masse lykke til til alle dere andre her!
Madam-mim Skrevet 2. september 2008 Forfatter #12 Skrevet 2. september 2008 6 rugedag: Jeg har ordentlig hetetokter i ettermiddag/kveld jeg..Gull! Det er et godt tegn:) Murringene har tatt seg litt opp i dag. Og litt stikkinger i dag og. Har en liten god-følelse for dette forsøket, men er litt skummelt å ha for høye forhåpninger og da. Men er jo forsåvidt viktig å være positiv:) Dere andre da?
Raspberry Skrevet 2. september 2008 #13 Skrevet 2. september 2008 Magen er endelig blitt smertefri, men den er sinnsykt oppblåst. og så er puppene litt ømme. Ellers merker jeg ikke så mye. Er blitt forkjøla og hoster mye, og når jeg hoster så brekker jeg meg med en gang. Har kastet opp et par ganger, men jeg føler meg ikke syk heldigvis. Er verst etter jeg har lagt meg og om morgenen. Dette er rugedag fem for meg. Rart å tenke på at egget nå har festet seg- eller ikke festet seg. Enten har det begynt å gro en baby der inne, eller så gjør kroppen seg klar for en megamenstruasjon igjen. Den var voldsom etter forrige forsøk nemlig. Jeg prøver også å være sånn "moderat positiv"
okeke Skrevet 2. september 2008 #14 Skrevet 2. september 2008 er på rugedag 7/8 nå...de siste par dagene har symptomene blitt mindre og mindre og jeg føler meg nesten helt "normal" idag..såvidt litt småmurring i maven men veldig lite....er dette negativt tro....? flere så har hatt d slik?? er helt ulikt forrige forsøk og d var jo mislykka...da var jeg superkvalm fra denne rugedagen og frem til neg test ca...
Madam-mim Skrevet 4. september 2008 Forfatter #15 Skrevet 4. september 2008 Da er jeg på rugedag 8, og skal ta første test allerede i morgen tidlig:) Er så spennende, klarer ikke tenke på annet. Kjenner igjen symptomene jeg hadde forrige gang, da jeg ble gravid. Stikkinger i livmoren/lysken, murringer i magen som ikke er konstante men som kommer og går. Og jeg er generelt varmere enn normalt på kvelden/natta. Må si det lover godt, men tørr ikke la forventningene bli alt for høye heller. Hvordan går det med resten av gjengen?
Raspberry Skrevet 4. september 2008 #16 Skrevet 4. september 2008 Er på rugedag 7. Puppene er ømme, ellers merker jeg ingenting. Er bare forkjøla og hoster og hoster. Skal til legen etterpå for å få sykemelding. Er veldig usikker på om det er noen der inne, og begynner å bli veldig utålmodig. Jeg har en test liggende, håper jeg klarer å la den ligge til mandag eller tirsdag morgen. Ninen84 - du blir vel den første av oss som tester. Spent på å høre hvordan det går:)
jons_gravid Skrevet 4. september 2008 #17 Skrevet 4. september 2008 Jeg satte inn et egg 28/8 og er vel da på rd 7 i dag? Har helt til nå vært litt øm i underlivet etter uttaket, men nå er det så godt som borte heldigvis - var ikke så godt å sitte... Det stakk litt på dag 4 tror jeg det var, ellers har jeg ikke kjent noe annet enn at jeg også er veldig varm om kvelden og natten og har en del murringer i magen. Er nok litt øm i brystene (og lekker litt, men det kommer nok av ammingen i fjor) og kjenner meg litt kvalm innimellom, men alt dette er vel egentlig vanlige symptomer etter Crinonen? Håper jo selvfølgelig at det er positivt, men er så redd for at det ikke skal gå bra. Skjønner ikke at noen "tør" å teste før testdagen, er så redd for å få negativ test at jeg heller sparer meg til blodprøven og den forferdelige eller herlige telefonsamtalen for å få resultatet ) Ellers har jeg holdt meg borte herfra siden siste fryseforsøk som ble negativt i beg av juni (hadde et positivt fryseforsøk i desember, men mistet tidlig), godt med ferie herfra, men nå var det jammen godt å lese litt her inne igjen. Og jammen ser jeg at noen av de gamle traverne er flyttet over til gravide slitere, det er hyggelig!! Håper vi som skal teste neste uke (og denne uken for de som tør det) kan flytte over sammen, det hadde vært noe det!
Madam-mim Skrevet 5. september 2008 Forfatter #18 Skrevet 5. september 2008 Ja, da har jeg testet. Og det var ikke særlig oppløftende. Den var negativ.. Må si at denne gangen var jeg så sikker, så man kan bli lurt av sin egen kropp ja. Selvfølgelig er det tidlig enda, er bare på rugedag 9. Men forrige gang fikk jeg et kryss på rugedag 9. Så tenker da at det hadde blitt det nå og hvis jeg var gravid..men vi får vel bare vente å se til over helgen da, og håpe på det beste:)
jons_gravid Skrevet 5. september 2008 #19 Skrevet 5. september 2008 Så synd at den var negativ ninen84, men rd 9 er jo tidlig også. Jeg dristet meg til å teste da jeg ble gravid i desember, og den var negativ på rd 10. Blodprøven var dog positiv. Her har den vonde og leie følelsen kommet, jeg har akkurat vært i garderoben på jobben i nesten en time og grått og forsøkt å ta meg sammen. Fikk plutselig en slik guffen følelse av at det ikke gikk denne gangen heller. Er så trist og lei av å vente på å bli gravid, var klar for nr to like etter fødselen, jeg, og nå er gutten vår straks 2 år... Dersom jeg har rett nå er dette tredje søskenforsøk som ikke går (to frys og dette ferske). Æsj, tror jeg holder meg lang unna til over helgen nå, lykke til alle dere andre!
Mikkelure Skrevet 5. september 2008 #20 Skrevet 5. september 2008 Heisann Jenter. Jeg er på rugedag 8(9) i dag, og begynner selv å bli utålmodig og lei av denne ventingen som virker som et halvt år. Har ømme bryst og litt murringer i rygg, men det kommer fra crinonen jeg setter. Symptomene har vært der ifra begynnelsen :-) Hadde ikke dette sist, men dette forsøket har alt vært annerledes. Var litt vondt å ta ut eggene i forhold til sist da det gikk ganske greit. Begynte å blø på rugedag 10(11) forrige gang. Iiiiiiik!
okeke Skrevet 5. september 2008 #21 Skrevet 5. september 2008 tester nok ikke før rugedag 14 jeg som jeg har fått beskjed om til tirsdag
Bethenc Skrevet 6. september 2008 #22 Skrevet 6. september 2008 Hei. Hvordan er formen deres jenter? Jeg sliter med en del kvalme når jeg har liggi og slappet av litt eller er sliten. Ellers tar jeg til meg mesteparten av crinonen, og ikke opplevd så mye litt rødsaktige rester som jeg har opplevd ved de tidligere forsøkene. men lurer litt på om det har noe å si at jeg kanskje tar til meg mer fordi "den/de sitetr" er på rugedag 11, og har hatt til tider litt mens-smerter og stikking og murring. er det vanlig å ha stikking i eggstokk-område? klemmer til alle rugere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå