Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #1 Skrevet 30. august 2008 Som overskriften sier skal jeg spraye leiligheten, er så jævlig mye saksedyr og edderkopper her. Er det farlig for babyen min? Har sprayet soverommet nå, er det da trygt til sengetid?
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 Hva slags spray bruker du? Møter stadig på *digre* edderkopper på badet, og jeg får omtrent hjerteinfarkt hver eneste gang*grøss*
*Andreapus* Skrevet 30. august 2008 #3 Skrevet 30. august 2008 pleier og gjøre det samme engang i blant med Permetrin eller den radar sprayen. Luft godft, sånn at ikke det er noe i luften lengre, og lukta er vekk. Ville ikke sprayet rett før leggetid hvertfall.. Men luft godt.. Jeg pleier og spraye på morran, da kan jeg lufte ut hele dagen.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #4 Skrevet 30. august 2008 Jeg bruker "Super permetrin insektspray"jeg også, det fungerer veldig bra Anonym. Du slipper å spraye hele tiden, den fungerer noen uker faktisk Til å anbefale! Da regner jeg med at det er trygt, det står ikke noe om det bakpå heller så Har sprayet stuen og slik også nå, men det er mye større rom, og har døren åpen så da syns jeg det bør gå greit.. Takk for svar! HI
Anonym bruker Skrevet 30. august 2008 #5 Skrevet 30. august 2008 Kjøper forresten sprayen på Jernia, Anonym Jeg er liiiiivredd edderkopper jeg også, så jeg er avhengig av den sprayen! Hehe!
*Andreapus* Skrevet 30. august 2008 #6 Skrevet 30. august 2008 Men husk at vis du sprayer for ofte, med samme spray, så kan stedet bli imun, og de kommer for det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå