Gå til innhold

Hva synes dere om dette navnet(?!?)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hehe, hadde tenkt til å kalle datteren min Malea(h(?)-fordi vi skulle ha et mellomnavn på enten M eller L. Det var sambo som likte dette så godt, men det var ingen favoritt hos meg...hva synes dere(?)

 

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Veldig uvant. Men litt fint, Var litt utenlandsk. Kjenner ei fra columbia som heter Malefia

Skrevet

Altså, vet jo ikke om noen heter det i Norge...tenkte mye på Leah-som har blitt så poppis her inne, så la jeg til litt foran..

Var jo ikke styggt, men synes ikke det var superfint heller:)

 

Skrevet

jeg hadde det faktisk på min jentenavn liste:) synes det er kjempefint:)

Skrevet

Jeg synes Leah er helt nydelig :-) Men enig i at det er litt for populært nå. Synes Malea - skrevet sånn - var pent. Hva med Elea?

Skrevet

Om du mente Elea som forslag til navn på min datter, så nei-har funnet navn til henne. :) Ville bare lufte dette navnet jeg, for å se om andre har brukt det og evt hva de synes om det!

Skrevet

Aldri hørt det navnet men det likte jeg skikkelig godt! :) Ville skrevet det Malea, uten H på slutten.. =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...