Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hva syns dere om det ? fint med forklaring :)

 

og hvordan ville du skrevet det ?

 

Tusen takk for svar!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fint. Ville skrevet det sånn... fransk tror jeg. Annabell... nei da blir det mer som bjelle på engelsk. Belle- vakker/ skjønnhet.

Men vet om ei som har et enda finere: Lannabell(e)

Skrevet

Jeg foreslo dette, synes det er helt nydelig :-) Samtidig som det er langt unna topplistene! Tror jeg ville skrevet Annabell, det ser mest "riktig" ut i mine øyne :-)

 

Skrevet

Så to søte søstre på tv, de het Annabelle og Cordelia - to nydelige navn :-)

Skrevet

men passer Annabell til Celine? også heter jeg Isabel som andre navn, men bruker det skjelden, blir det teit?

 

Min mormor ville jeg skulle kalle datteren min Annabell, det ble lissom en blanding av våre navn, men blir ikke Celine litt "utefor" da ?

Skrevet

Celine og Annabelle funker det. Er kanskje ikke den mest ultimate kombinasjonene fordi Celine er et lett og lyst navn, mens Annabelle er litt tyngre - etter min oppfatning. Navn jeg synes passer til Celine er f.eks.:

 

Celine og Iselin

Celine og Marie

Celine og Adele

Celine og Helene

Celine og Elise

Celine og Julie

 

 

Skrevet

likte forslagene dine, men Iselin kan bli for likt Celine når vi er i utlandet og skal presantere på engelsk.

 

Marie syns jeg er ett kjedelig navn

 

Adele liker jeg godt, men hvordan uttaler man det på engelsk?

 

Helene liker jeg ikke

 

Elise er kjempe søtt, men kjenner ei jente som har "ødelagt" navnet litt

 

Julie er faktisk min favoritt, MEN mannen min mener det er for kjedelig.

Gjest ronja røverdatter
Skrevet

Adele uttales Adell på engelsk. med mest trykk på dell.

Skrevet

Jeg må innrømme at jeg synes Annabelle er litt jålenavn. Men jeg kjenner ingen som heter det. Kan godt hende jeg hadde syntes det var fint hvis jeg forbant det med ei søt lita jente.

Skrevet

Enig med Vinterstjerne om at det virker litt jålete

Skrevet

Jeg synes Annabelle er et nydelig navn, men i likhet med noen av de andre, så syns jeg det er litt jålete.

Jeg ser for meg en sånn Disney prinsesse med vakker kjole og masse små dyrevenner som hun kan snakke med :)

Dersom du skal bruke det, så er det finest sånn som du har skrevet det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...