elsker☆deg☆gutten☆min Skrevet 27. august 2008 #1 Skrevet 27. august 2008 bruksanvisning sier at det er enkelt, liksom bare å smøre på den innførings hylsa me salve også er det gjort. for det første så skjønte jeg ingenting når jeg åpnet pakken, men etterhvert forsto jeg at den inføringshylsa skal altså festes PÅ salvetuben (?) (!) jaja..... jeg gjorde no det jeg da, førte den opp dit den skulle å begynte å klemme ut salva fra tuben... men det var jo styggtungt!!!! salva var jo kjempe hard å få ut, å jeg har ikke apehender,så det er litt trøblete å komme til.... noen som har tips til meg? hvordan skal jeg få denne salva inni meg?? jeg tror ikke det kom så mye ut av tuben når jeg prøvde iste..... aner ikke!!!!
kokosyklus Skrevet 27. august 2008 #2 Skrevet 27. august 2008 kjøp stikkpiller i stedet og bruk salven utvendig så slipper du masse pes:)
hysterika Skrevet 27. august 2008 #3 Skrevet 27. august 2008 Jeg mener å huske at jeg brukte fingrene, tok en god del salve på fingrene og "putta" det inn der det skulle. Det kan være vondt, da.
tante grusom master of law Skrevet 27. august 2008 #4 Skrevet 27. august 2008 Prøv sheriproct isteden, mye mer effektiv:)
~~DoraDora~~ Skrevet 27. august 2008 #5 Skrevet 27. august 2008 Kanskje mannen din kan gi deg en hjelpende hånd?
mamma sin kompis Skrevet 27. august 2008 #6 Skrevet 27. august 2008 Dropp den der salva. Prøv heller AC3, mye, mye bedre. Og veldig enkelt å føre inn i rompa siden der følger med ei doserings sprøyte
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå