Gå til innhold

Trilletur Sognsvann??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ikke brukt min skritteller på evigheter, og det var fordi jeg rett og slett fikk dårlig samvittighet hver gang jeg så at jeg ikke klarte målet jeg hadde satt meg... Men med tulla i vogna hadde jeg sprengt hele telleren, hvis jeg hadde hatt den på!!! Så det jeg lurte på var om noen kunne være interessert i å ta turen til Sognsvann og tusle et par runder rundt vannet?? Og så nyte medbrakt kake halvveis?!?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mamsen trenger å trimme rumpa si, så dette blir vi med på :D og den berømte sjokoladekaken din har vi ikke fått smakt enda..! ( så lenge varer den rumpetrimminga... :P ) Jeg kan ta m frukt, slik at det veier opp litt mot det søte??

 

Når tenkte du tur da, I? Takk for koselig kinodate idag - vi ble jo en hel flokk! Får skravle mer på onsdag da :)

 

klem - S & J

Skrevet

Vi vil og trille tur :)

 

I følge yr.no er det meldt knallvær i morgen.. er det for tidlig? Vi liker masse aktivisering!

 

Moro på kino, kan gjentas ja! Men gosj så lenge filmen varte..ikke rart det var litt utålmodig sutring i salen.

Skrevet

Ola og jeg er med dersom det passer. Er fryktelig lei av å trille alene om dagen så trilletur med selskap hadde vært supert! Kan også prøve å bake litt kake for anledningen, men kan ikke garantere supert resultat for det er evigheter siden sist jeg baka!

 

Hilsen

L og O

Skrevet

Fredag denne uken??? Passer det for de fleste????

Skrevet

Trill Trall - vi kommer på fredag :)

Skrevet

Flott I :) Vi svinger oppom Sognsvann på fredag vi og..ganske så sikker på at det passer :)

Skrevet

Hei..

 

Vi blir også med... Koselig å kunne trille med noen.

 

K+W

 

Skrevet

Jeg hade viljat vare med men planleggingsdag i barnehagen den dagen. Sen håller vi på med bursdagførberdelser... Men jeg tacker før koseligt besøk på munch kaffen....

 

Skrevet

Takk for sist jenter!! Jeg er redd vi må på harry tur til Sverige... Så dessverre kan vi ikke trille med dere. Men vi ses den 2 i bakgården på sagene:-)

 

Klem M+L

Skrevet

Hei

 

Jeg og min prinsesse satser på å møte opp på Sognsvann i morgen. Det er spådd fint vær, så da kan vi kose oss på en benk etter en liten trilletur.

 

Skrevet

Etter 4,5time på tog fra Bø til Oslo (noe som vanligvis tar 2 timer....) blir det desverre ingen kake fra meg i morgen. Har akkurat kommet hjem, så hopper rett i seng! Men satser på at Ola og jeg møter opp i morgen.

 

God natt :)

Skrevet

Jeg har baket muffins!! Noen med blåbær, noen med gulrot og noen med melkesjokolade med daim!!!

Det bare MÅ smake bra!

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...