Manx Skrevet 22. august 2008 #1 Skrevet 22. august 2008 er det noen som har prøvd dette til de små? Hvor gamle er de da, og til hvilket måltid gir dere? Før eller etter mm/mme ev? Jeg har ikke forsøkt det ennå, men sett andre som har gitt babyen sin på 8-9 mnd dette..
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 22. august 2008 #2 Skrevet 22. august 2008 Min datter er 10,5 mndr og har fått drikki når vi har vært i butikken og hun var tørst. Brukes vel ikke til måltider, men mer som tørstedrikk. Må si jeg ble overrasket over at hun klarte å drikke fra sugerør. Trodde ikke så små ville klare det, men det gikk faktisk rett ned )
Gjest mphs Skrevet 22. august 2008 #3 Skrevet 22. august 2008 Jeg har ikke prøvd det for hun jeg har nå er for liten, og da største var baby fantest det ikke. Får prøve det litt senere. Ellers så står det på Nestle sine sider at drikki er ett drikkeferdig mellommåltid fra 8 mnd.
petite fleur Skrevet 23. august 2008 #4 Skrevet 23. august 2008 Sønnen min har fått Drikki mellom måltider noen ganger. Jeg blander den med litt vann etter jeg har varmet den, for den er litt tykk. De Drikkiene jeg har kjøpt, er uten sugerør, kanskje det finnes forskjellige? Han er snart 10 mndr. Forresten så ELSKER han den :-)
Propellmamma til 2 Skrevet 23. august 2008 #5 Skrevet 23. august 2008 Gutten min på 10 mnd har kuttet ut pupp og nekter å ta mme, så vi gir han drikki til frokost og kvelds (ved siden av brødskive) og han elsker det :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå