Gjest Skrevet 22. august 2008 #1 Skrevet 22. august 2008 ikke har fått permisjonspengene sine utbetalt enda???
Gjest Skrevet 22. august 2008 #2 Skrevet 22. august 2008 Jaaaa....:-( og jeg har vært altfor mye på ebay...;D Men de kommer vel i starten av neste uke..
Gjest Skrevet 23. august 2008 #3 Skrevet 23. august 2008 Det bør de, jeg skal vertfall ringe nav mandagsmorgen for å være "sint dame på tråden". Pengene bruker jo vanligvis å være på konto 22., og selvsagt har jeg et billån som trekkes fra kontoen min den dagen. Tror jeg sender purregebyret til trygdekontoret;)
Anonym bruker Skrevet 28. august 2008 #4 Skrevet 28. august 2008 her oss oss er det ikke noe spes dato på utbetaling av perm penger fra nav.. det de sier er at pengene er på konto innen månedens siste virkedag. jeg får de gjerne mellom 23. og 26. i mnd
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå