Anonym bruker Skrevet 21. august 2008 #1 Skrevet 21. august 2008 Når går man mest ned i vekt når man ammer? Er det sånn at jo mer babyen spiser, jo mer energi bruker mor på ammingen? Min spiser og legger veldig bra på seg, har tunge bleier mange ganger om dagen. Men jeg føler ikke jeg spiser noe særlig mer! Trenger ikke ta av meg, men bare lurer litt på dette. Er det også slik at man legger på seg igjen når man slutter å amme?
Expat Skrevet 22. august 2008 #2 Skrevet 22. august 2008 Vel, det er veldig individuelt! Det viktigste kanskje, om vekt er noe man bekymrer seg for, er å passe på og veie seg ukentlig? Da ser man i hvilken retning det går. Selv gikk jeg ikke opp pga svsk, men gikk opp 10kg i ammingen! Sjekket ikke vekta, nei... Hadde en utrolig appetitt i amming, det var nok derfor... Tok av alt etter ammingen, med ihverdig innsats.
Anonym bruker Skrevet 22. august 2008 #3 Skrevet 22. august 2008 Hei, har ei jente på tre uker. og (unnskyld ekle detaljer) men min avføring er fortsatt sånn svart... Det vil vel si at alt jeg har spist har blitt tatt opp på veien gjennom meg. eller hvordan er det igjen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå