Northernlights Skrevet 20. august 2008 #1 Skrevet 20. august 2008 Han blir 3 i slutten av oktober, og han vokser som et ugress. Det må da gjøre vondt å vokse så fort? Ikke sover han godt på natta, og kroppen er som en sprellemann på dagtid. Spekulerer på to ting her; er kroppen urolig pga at han vokser så fort, eller har han adhd som storebroren sin? Håper det første... Lange, lille gutten min =o)
mai mammaen til to Skrevet 20. august 2008 #2 Skrevet 20. august 2008 hvor lang er han nå da? får håpe det er pga at han vokser så fort da.. får håpe han slipper adhd..
Anonym bruker Skrevet 23. august 2008 #3 Skrevet 23. august 2008 Har aldri hørt om barn som får forhøyet aktivitets nivå og symptomer på adhd pga at de vokser!! Har selv en 3 åring som er på størrelse med en 4 åring (kanskje større også). Han har normalt aktivitetsnivå og sover godt¨på natta. Eneste forskjellen på han og andre 3 åringer er at han har bedre konsentrasjon enn de fleste på hans alder.
Marande Skrevet 26. august 2008 #4 Skrevet 26. august 2008 Sønnen min er 2 år og 8mnd, og han er 97cm lang nå, men tror ikke dette er et tegn på at han har adhd, da han er veldig aktiv han også, men han sover veldig godt om natta, alt fra 10-12 timer. Men lengden spiller vel egentlig ingen rolle. Mange som er lange for alderen, mens andre er kortere for alderen. Kunne vel evt høre med de på helsestasjonen da!?
mamman_til _♥♥♥♥♥ Skrevet 28. august 2008 #5 Skrevet 28. august 2008 hehe sønnen min på 4 år er 99,5 cm.. å 16 kg. bare liiiten enda:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå