Anonym bruker Skrevet 18. august 2008 #1 Skrevet 18. august 2008 jeg lurer på om vi har krav på mer penger enn engangsstønaden og fødselsstipend? noen som vet om noe som ikke er så godt opplyst?
LillyMy+1<3 Skrevet 18. august 2008 #3 Skrevet 18. august 2008 Du kan søke på "permisjon" på lanekassen.no, så kommer det opp en del om hva man har rett på som gravid. Alt om fødselstipend osv:) Synes å huske at det sto at man får engangsstønaden selv om man får stipend:)
Gjest Skrevet 20. august 2008 #4 Skrevet 20. august 2008 Forsørgerstipen kanskje? http://www.lanekassen.no/templates/Page____5667.aspx Du kan også sjekke om du har krav på bostønad https://tjenester.husbanken.no/bostottesimulator/index.do
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå