Anonym bruker Skrevet 18. august 2008 #1 Skrevet 18. august 2008 huff...ble en tung start.. gikk greit å være i bhg, men leggingen ble et mareritt... hun lå i vognen å vrælte i ca 20min før jeg sa ifra at di bare måtte ta henne opp.. Fler som ikke vil sove i bhg?
Snupi27 Skrevet 18. august 2008 #2 Skrevet 18. august 2008 første gang hun går i bhg? jeg jobber i bhg og jeg kan love deg at det er sånn med noen av barna men etter noen dager eller uker så går det mye bedre. det er jo helt nytt for de og helt nye menneskker de skal forholde seg til så det er jo sikkert kjempe rart for dem! la det gå en liten stund så skal du se at det kommer til å ordne seg og hun sover som en stein i bhg oxo =)
Adrian07♥ Sofie10♥ Skrevet 18. august 2008 #3 Skrevet 18. august 2008 Ja enig med christine ovenfor her, det ordner seg nok. =) Min erfaring er at de er så slitne at de sovner godt til slutt. =)
*smula* Skrevet 18. august 2008 #4 Skrevet 18. august 2008 Kjenner meg igjen ja. Lillegutt har gått i bhg i 2 uker nå, og sover veldig dårlig. Han sovner som regel greit, men våkner av den minste lyd (noe han ikke gjør til vanlig). Så han sover kanskje bare 15 min om gangen, istedenfor 1,5time som han vanligvis gjør. Men personalet er helt fantastisk, de prøver å legge han flere ganger om dagen, når de ser han er trøtt. Jeg satser på at det blir bedre etterhvert, han er så nysgjerrig og skal ha med seg alt som skjer - men skjønner vel etterhvert at han kan leke etter han har sovet.
Legekjærringa Skrevet 19. august 2008 #5 Skrevet 19. august 2008 her er det et h...å få han til å sove i barnehagen...enda han er stuptrøtt. jeg regner med at det vil gå seg til. Jeg er en skikkelig hønemor, men må ta meg selv i nakken og overlate ansvaret til de ansatte...Heldigvis er de andre barne enkle å legge så en kan ta ansvaret for min sønn og sitter hos han og stryker han for å få han til å sove. Jeg hadde ikke godtatt at de bare lar han skrike (enda jeg ikke er ukjent for Ferbers metode). .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå