Gjest bissen Skrevet 17. august 2008 #1 Skrevet 17. august 2008 Jeg har tvillinger og vi har bare brukt tvillingvogner til nå. Greit med en liten paraplytrille når vi skal noe med bare den ene. Trenger tips om en billig med kalesje! Ligger det på rundt 800? Må jeg kjøpe regntrekk utenom? Har alltid fulgt med til de vi har kjøpt.. Takk for tips:)
Mia_I Skrevet 18. august 2008 #2 Skrevet 18. august 2008 Vi har acta graco mojo og er veldig fornøyd. Har kalesje og regntrenn som følger med, pluss bra liggetsilling (ikke helt nede, men nesten). Har litt plass til poser o.l under. God å trille. Koster ca tusen kroner.
Gjest bissen Skrevet 18. august 2008 #3 Skrevet 18. august 2008 Takk! Var egentlig på utkikk etter noe enda rimeligere.. Dette blir en vogn jeg bare kommer til å bruke 1-2 ganger i mnd. har brukt 15.000 på tvillingvognene, så denne kan jeg ikke (gidder jeg ikke) bruke så mye på Har få kriterier..bare kalesje og regntrekk. Flere tips?
SusieQ-Anna210707+Kasper090409 Skrevet 18. august 2008 #4 Skrevet 18. august 2008 Vi har kjoept en Troller paa Rudo Barnevognhuset i Oslo (ullevaalsveien) . Den kostet 600kr og er deres mest populaere trilling. Gir veldig god liggestilling og er lett haanterlig. Anbefales!
Anonym bruker Skrevet 19. august 2008 #5 Skrevet 19. august 2008 Carena lieback lux.. Vet mange ikke liker carena i utgangspunktet,men jeg er hvertfall fornøyd med den. Billig er den og.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå