Thea-81 Skrevet 15. august 2008 #1 Skrevet 15. august 2008 Var på barselbesøk på Riksen og jammen gikk MarTo plutselig forbi! Hun fødte to jenter i går, den ene ligger på Barneavd, men blir antakelig skrevet ut i morgen. Alt sto bra til og så ut som formen til MarTo var god
phantomet Skrevet 16. august 2008 #2 Skrevet 16. august 2008 Gratulerer så mye til MarTo! Gleder meg til å se prinsessene... Det er morsomt at det fødes "over en lav sko" etter hvert lunsjtreff i Oslo...*ler*
Ventet på nr 2 og 3 Skrevet 16. august 2008 #3 Skrevet 16. august 2008 Gratulerer så mye! Regner med at jeg lærer å kjenne henne og jentene etterhvert som det blir trilleturer i byen
Fanny08 Skrevet 16. august 2008 #5 Skrevet 16. august 2008 Gratulerer så massevis! Gleder meg til å høre hva som skjedde og hvordan det gikk! Kos dere masse med jentene!
MarTo Skrevet 20. august 2008 #6 Skrevet 20. august 2008 Takk takk - jeg har en dårlig modemlinje fra sykehuset så jeg återkommer med mer innlegg. Ellers er endelig begge nede hos meg og vi pupper og bæsjer og griner:)
Tvillingenekomiapril Skrevet 23. august 2008 #7 Skrevet 23. august 2008 Grattis! Godt å høre at dere er alle sammen samlet. Kos dere masse, og håper vi ses på treff!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå