MillyMollyMandy Skrevet 12. august 2008 #1 Skrevet 12. august 2008 Noen synspunkter på om det er nødvendig med lekegrind og hvor tidlig den evt. bør tas i bruk? Har hørt at jo tidligere jo bedre slik at barnet vender seg til å være oppi der før h*n begynner å åle / krabbe... Vi tenker å kjøpe da det er praktisk å ha henne oppi der innimellom etter hvert Når man dusjer, lager mat, husarbeid etc. Vi har 2 etg.
1baby,og 1 spire Skrevet 12. august 2008 #2 Skrevet 12. august 2008 Vi kjøpte leke grind da vesla var ca 3 måneder. Angrer på at jeg ikke kjøpte det før. Veldig kjekt og nå stor koser hun seg der om morgenen når jeg ordnre meg. Hun er nå 4,5 måned
lille sprelle Skrevet 12. august 2008 #3 Skrevet 12. august 2008 har hatt lekegrind hele tiden og bruker den som dagseng. Satser på at hun vil like å være oppi den som sikker plassering/trygg krok. Både hvis hun vil ha litt tid alene og når jeg må ordne noe. Så langt er både babyen og jeg fornøyde!
2hærligegutter Skrevet 12. august 2008 #4 Skrevet 12. august 2008 Lurt å begynne tidlig, før de skjønner at det er mye bedre å ligge på gulvet. vi har hatt det siden han var ca 6 uker, liker å ligge der litt, men det er mer stas å ligge på gulvet sammen med storebror. Han er nok litt i en mellom fase som han helst vil komme seg litt frem men får det ikke helt til. Han er 4,5 mnd, vi valgte å ha det denne gangen siden vi nå har 2 etg. og en større gutt som ikke klarer å gå normalt kun løpe, og pga. cp snubler lett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå