Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det mulig, brått de siste dagene er det ikke noe melk når jeg prøver å pumpe og jenta mi har vært ordentlig grinete to dager. Har ikke stresset eller vært syk eller noe så skjønner ikke hvorfor det brått virker som det er mindre. Hva gjør jeg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Må bare svare deg. Jeg har hatt det sånn i to omganger, men etter et par dager kommer plutselig melka igjen. Du må bare ikke bli stresset eller tro at du mister melka.... Jeg har fått høre av ammehjelpen at det ikke går an å miste melka helt plutselig. Slapp av, legg til barnet ofte og få nok søvn og mat. Det tar seg nok opp igjen:) Lykke til.

Skrevet

Det er sikkert økedager / økedøgn.

Jenta trenger mer mat og det tar et par dager før puppene dine får økt produksjonen til de nye kravene som stilles. Hold ut noen dager, og amm gjerne oftere enn vanlig for å stimulere produksjonen - så plutselig er det nok med melk igjen!

 

Har vært med på det samme - slitsomt de dagene det sto på.

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...