Gå til innhold

teutonia


Heldig mamma til ♥to gutter♥

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg har ingen av de, men en annen modell av teutonia til min gutt. Jeg ville nå valgt prestige omigjen:) Har også 3 andre vogner, og ville nok ansett teutonia som en sterk kandidat til ny vogn:)

 

Begrunnelse:

Vil ikke ha svingbare hjul igjen, derfor ikke mistralen med svingbare hjul

Vendbart styre

Vendbar, avtagbar sittedel (lett å ta av sittedelen når du skal vaske og vedlikeholde understellet)

Noen få cm høyere enn mistral

Kan ha fashionbagen på understellet

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138428757-teutonia/#findComment-138429215
Del på andre sider

Vi har Mistral med softbag, den er fra 2005. Veldig fornøyd med vogna. Nå ville jeg nok ha valgt Mistral med fashionkalesje og softbag, eller Prestige med fashionbagen, syns den er så fin. Har også tittet på Mistral S i butikken, men synes den var så vinglete. Ikke så rart kanskje, siden hjulene er svingbare.., men syns hele vogna var så "løs". Har du vurdert Spiriten eller?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138428757-teutonia/#findComment-138429510
Del på andre sider

Tusen takk for tilbakemeldinger:-) Egentlig ikke vurdert Spirit siden jeg er litt skeptisk til 3-hjulinger. Men kanskje det er tull? Noen som har gode erfaringer med 3-hjulinger? Må da understreke at jeg bor i en del av landet hvor det kan vøre mye snø, is og slaps på vinteren..

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138428757-teutonia/#findComment-138429653
Del på andre sider

Annonse

Jeg hadde Mistral til førstemann, og skulle egentlig bruke den nå til nr 2 også, men vi fikk ny vogn i gave, og kjøpte igjen Teutonia, men Spirit S3.

 

Er utrolig fornøyd med Teutonia vogner, meget god kvalitet, og veldig fine vogner. Nå gleder jeg meg bare stort til å bruke min nye S3 om noen få uker!

 

Lykke til med valget :o)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138428757-teutonia/#findComment-138430829
Del på andre sider

Har ikke fått testet den noe særlig ennå, men spurte når jeg kjøpte den (lilleprinsen) og hun fortalte at det var en god og stødig vogn sammenlignet med mistral. Vi går endel i marka, og det var den også god på. Må jo si at vi har smugtestet den utenfor og hjemme i stuen, og jeg synes den virker enklere og bedre å trille enn mistral vognen vi hadde. Vår Mistral var en 03 modell, så det har vel kanskje skjedd ting på den fronten også, men siden vi skulle ha ny vogn ville vi prøve noe nytt, men innenfor Teutonia. Jeg har forelsket meg helt i Spirit S3.

 

Softbagen som følger er den samme som er til mistral vognene, så de er like store. Spirit S3 vognen er også litt høyere enn Mistral vognen pluss at den har de samme valgmulighetene med tanke på å snu håndtak etc. Ikke så enkelt som på Mistral men allikevel veldig enkelt!

 

Men vi alle har forskjellig smak - men tror nok vi blir veldig fornøyd med vårt vogn valg :o)

 

Lykke til :o)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/138428757-teutonia/#findComment-138432406
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...