Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Var å veide jenta mi på torsdag og hun er akkurat 4 mnd, men synes hun veide litt lite. Bare 5335-g veide 2920 ved fødsel da og gikk litt ned på sykehuset---- andre med små babyer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hvor mye veide hun da hun var 3 mnd da?

 

det viktigste er ikke hvor mye de veier men at de går jevnt oppover...og har hun lagt på seg siden 3 mnd så er det nok helt bra..;)

 

min eldste la på seg godt de 4 først mnd så stoppet hun veldig opp. da la hun bare på seg et par hundre gram på 2 mnd osv. men det var helt greit.. veide 8.5 kg på 1 års kontrollen. hun er nå 2 år og veier 11 kg. hun er helt perfekt..;)

 

mini er 3 mnd og veier 7 kg. en liten tungvekter...hehe

Skrevet

Hun veide 4880 og var 59 cm lang på 3 mnd. Det er nok stor variasjon ute og går. Det beskriver du jo godt med tanke på babyen på 3 mnd og 7 kg og 1 åringen på 8,5:-)

Skrevet

Poden her veide 6280, var 2890 født og gikk ned til 2700 når vi dro fra sykehuset.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...