Høst72 Skrevet 10. august 2008 #1 Skrevet 10. august 2008 Sønnen min på 8 mnd vil ikke lenger ha morsmelk. Jeg har kun forsøkt å amme da vi har vært på hytta uten pumpe i helgen. Hadde håpet at han ville ha når vi kom hjem, men han nektet. Har foreløpig ikke brystspreng, men er litt usikker på hva jeg skal gjøre. Skal jeg forsøke igjen i morgen tidllig eller skal jeg pumpe meg nå i kveld? Noen som vet hvor lang tid det tar før melkeproduksjonen stopper helt? Hva skal jeg eventuelt erstatte morsmelk med? Morsmelkerstatning?
Gjest Skrevet 10. august 2008 #2 Skrevet 10. august 2008 Hei Jeg sliter med akkurat samme problemet, har akkurat lagt inn et innlegg lengre ned:) Jenta mi på 7,5 mnd har spist sjeldnere og sjeldnere av meg de siste ukene, og jeg merker at produksjonen har gått mye ned. Pumpet meg og fikk ut usle 75 ml i kveld Har også vært på ferie uten pumpe... Lurer på om man skal gi erstatning, det er det jeg har gjort de siste dagene ihvertfall... Håper en av oss får svar, ihvertfall!
Høst72 Skrevet 11. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. august 2008 Problemet kan nå være løst, jeg fikk ammet han i morges uten problemer. Får håpe det varer :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå