bompitrollet Skrevet 9. august 2008 #1 Skrevet 9. august 2008 Ble anbefalt av fysioterapaut å kjøpe en sånn yogamatte el lignende til å bruke på gulvet, pga denne ikke sklir... men hvor får jeg tak i en stor og god til en overkommelig pris??
Lita tulle & stor gutt <3 Skrevet 9. august 2008 #2 Skrevet 9. august 2008 Spørs hvor stor du skal ha den da.. Vi kjøpte en helt vanlig str på Reflex til 399,-. for å ha under babyteppe på gulvet, det ble for glatt uten, og lillemann ble irritert når han ikke lengre klarte å snu seg som han pleide fordi teppe bare glapp under han.. Ser at xxl har en str l til 799,-..Vet ikke om du får dem billigere..
line_n & sara Skrevet 9. august 2008 #3 Skrevet 9. august 2008 fargehandelen på thorsov har matter i metervare, mange motiv/farger å velge mellom! har en matte som er ganske stor (disse yogamattene er jo små og smale) kom på 300 kr for en matte som er litt over 2x2 m vil jeg tippe. den er dessuten lysebrun og går litt i ett med tregulvet vårt!
bompitrollet Skrevet 9. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 9. august 2008 takk for tips, bor i Stavanger, men det går vel ann å høre med andre butikker her og, hadde bare tenkt noe alla sportsbutikk. De mattene de har på helsestasjonen her er slik jeg hadde tenkt, vil tippe 1X2 m
nr 2 i magen✩♥☆ Skrevet 11. august 2008 #5 Skrevet 11. august 2008 kjøpte vår på barnas hus, bruker å ha tilbud på de innimellom:) (ca 1x2 m)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå