Gå til innhold

Dere med 4 mnd gamle babyer:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lillepia har siden hun var ca 2mnd sovet fra 20-06, fått mat og så sovet til 09. Nå i det siste har hun (er 4 mnd) begynt å våkne mellom 01-03, får mat, sover til ca 0530. Da får hun mat igjen (fullammer) og så er hun lyyys våken og klar for å starte dagen.

Vi ble nok litt bortskjemt tidligere tror jeg;)

 

Hvordan er det med deres babyer? Sover de lenge? Mat ofte på natta?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei. Fra dag 2 fikk hun mat ca kl 22 og sov til 4,5 eller 6 og pupp og så sov hun till 10-11. Dette gjorde hun fram til 2 mnd. Siden det sovner hun fortsatt rundt 22 men nå sover hun til 7-8,får pupp og sover til 10-11,så vil hun stå opp. De dagene (har hatt ferie i 4 uker) vi må stå opp på morgenen og levere de andre på skolen,vekker jeg henne i 8 tiden,gir henne pupp og så er vi ute av døra halv 9. Så sover hun gjerne til 12.

Skrevet

Dette har skjedd med min gutt òg den siste uken-halvannen.

Sov ikke like lenge som din før, men spiste siste måltid rundt 21-22, og våkna ikke for mat før rundt 03. Nå er det mat hver 3. time, og våkner for morran mellom 05.30-07.

Noe som resulterer i at han er trøtt en halvtime-time etter at har stått opp.

Prøvd å ikke gi han mat med en gang på natta, men da blir han bare lyyys våken, og umulig å få til å sovne igjen.

Han blir 4 mnd den 17.

 

Har desverre ingen tips, måtte bare svare deg siden min er lik! =P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...