Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Den lille gutten som bor inni her er extremt aktiv, blir faktisk litt sliten av det! Lurer på om han noen gang sover.. Våkner på natta av at han sparker.. Flere??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er mye liv hos meg å men har ikke våknet på natta av spark enda:-)

våkner heller av ekstrem tisse trang:-Dhehe....

er bare 22uker på vei da.

Skrevet

Det er mykje liv her ja, men har ikkje våkna av spark på natta sidan forrige helg - men då var det også svært varmt, så eg sov kanskje ikkje så godt i utg.punktet. Det er visstnok vanleg at babyen er våken når mammaen roer ned og slappar av, f.eks. sover - blir vugga i søvn/til ro når mammaen er i bevegelse.

Knøttet vårt sparkar og spreller og stikk rumpa og hovudet (eller kva kroppsdel det no er - ikkje alltid like godt å kjenna enno) ut slik at magen buler rett som det er i løpet av dagen, men varierer frå dag til dag.

 

Forøvrig har eg forstått det slik at det er eit sunnhetstegn hos babyen at den er aktiv - så sjølv om det kan vera ubehagelig innimellom er eg glad det er futt og fart i han.

Er 22 + 2 veker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...