Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I går var det en som spurte om jeg hadde kjøpt smokken til jenten min i dagligvare butikk for de var giftige, ble litt satt ut for dette har jeg aldri hørt om før, har søkt litt på nettet å funnet mest info om flasker.

Der sto det at avent flaskene kunne være giftige.

HVORFOR ER TING I SALG NÅR DET ER GIFTIG.....!!!!!

BLIR SPRØ AV AT DET ER SÅ LITE INFO OG USERIØS INFO OM SÅNNE TING.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

For en tid tilbake var det oppslager at flasker og smokker var påvist giftige i USA. Men syns jeg kan huske at det ikke var tilfellet her i Norge... Nå skal ikke jeg komme her å påstå ting jeg egentlig ikke har peiling på da, men de selger jo de samme smokkene på apoteket som i dagligvareforretninger, så vet ikke helt om de er giftge da..

Skrevet

Giftige smokker har jeg faktisk ikke hørt om. Men denne voldsomme diskusjonen som oppstod i forbindelse med flaskene den husker jeg. Men de er nå antatt trygge og godkjent... Men smokker altså? Hmm.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...