Holly❄️ Skrevet 4. august 2008 #1 Skrevet 4. august 2008 Fikk i svar om at pakken er på vei, men så at på to av varene stod det sluttsolgt... men at prisen var den samme likevel, på hele pakken. Hva betyr sluttsolgt da? At jeg ikke får de varene?
Zitro Skrevet 4. august 2008 #2 Skrevet 4. august 2008 Utsolgt er det vel? Tror ikke du får det da nei...
Holly❄️ Skrevet 4. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. august 2008 men da pleier det jo og stå utsolgt... og så er det ikke tatt bort fra summen heller.. merkelig,.,
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 4. august 2008 #4 Skrevet 4. august 2008 Hos den ene svenske leverandøren vår betyr sluttsolgt at varen er utgått og tomt på lager for, dermed at vi ikke får den. Om det er dette som er ment i ditt tilfelle så er det jo veldig rart om du får varen på faktura likevel... Hadde tatt en tlf/sendt en mail og spurt hva de mener.
Holly❄️ Skrevet 4. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 4. august 2008 Ja, sendte dem en mail nå, så får høre hva dem sier..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå