ellemelle Skrevet 3. august 2008 #1 Skrevet 3. august 2008 Hva synes dere om dette guttenavnet? Ønsker mange meninger :-)
Vannmann35 Skrevet 3. august 2008 #2 Skrevet 3. august 2008 Sune minner for mye om Rune synes jeg - et navn jeg ikke liker... Sune er finere enn Rune da, men dog... Ikke et navn jeg hadde vurdert.
Cybele Skrevet 3. august 2008 #4 Skrevet 3. august 2008 Jeg syns Sune er superflott, vakkert, stødig og norsk. Det var et svært vanlig norsk guttenavn helt tilbake i middelalderen i Norge, dermed er det rart at noen sier det ikke klinger bra på norsk? Gå for Sune:) Syns Sturla/e også er nydelig!
Gjest Skrevet 4. august 2008 #5 Skrevet 4. august 2008 Hmm... må smake litt mer på det, men syns egentlig det er litt stilig.
prebs Skrevet 4. august 2008 #6 Skrevet 4. august 2008 Jeg synes Sune er litt for feminint til guttenavn.
Mamma&snuppa&spiren Skrevet 5. august 2008 #9 Skrevet 5. august 2008 Jeg trodde det var et jentenavn! hadde tenkt å foreslå June, Une og Una Nei, det var ikke fint.
ellemelle Skrevet 5. august 2008 Forfatter #10 Skrevet 5. august 2008 Takker for svar alle sammen! Tror nok jeg har slått det fra meg - etter at jeg har gått og smakt på det noen dager nå.. Det var bare nok et desperat forsøk på å finne et litt orginialt guttenavn :-) Synes det er sååå vanskelig med guttenavn. Alle de jeg synes er fine er mye brukt, eller rettere sagt oppbrukte..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå