tuttelura Skrevet 3. august 2008 #1 Skrevet 3. august 2008 Når dere fikk blødning under sprayeperioden, var denne annerledes enn en vanlig mens? Jeg har nå akkurat avsluttet blødning og i dag begynte jeg på nytt igjen. Flere som har hatt det sånn??
Gjest Skrevet 3. august 2008 #2 Skrevet 3. august 2008 Jeg fikk blødning på spraydag 16 sist. Var som normal mens. Mange dager siden du avsluttet blødningen da? Merkelig at den begynner på igjen
tuttelura Skrevet 3. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. august 2008 Jeg fikk blødning søndag for 1 uke siden på dag 14 med spray - akkurat som forventet ift syklus. Var ferdig fredag, også antall dager ift vanlig syklus. I dag startet det på igjen, ikke masse blod, men brunt med antydning til frisk blod i (sorry detaljer:-)). Antar det er siste rest jeg, merker små hetetokter og humøret er så som så, så sånn sett har ihvertfall medisinen gjort nytta si:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå