AC82 Skrevet 3. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. august 2008 kommer fra Arendal men bor i Froland....tid har du termin?
første"grynet" Skrevet 5. august 2008 #4 Skrevet 5. august 2008 Jeg har termin 25 aug. Så jeg håper at hun kommer en av dagene:) håper ikke jeg må gå over tiden... Jeg ser du er 1år eldre en meg og i fra Arendal. Jeg er født -83 men gikk i klasse med -82 kullet pga jeg er født i januar.. Hvor i Arendal er du fra? Hvilke skoler har du gått på?
AC82 Skrevet 7. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. august 2008 er fra Rykene;-)...så har gått der ,Asdal,og Arendal Maritime....du?
første"grynet" Skrevet 10. august 2008 #6 Skrevet 10. august 2008 Jeg er fra nyli så jeg gikk på birkenlund, så gikk jeg på strømsbu (frisørlinja) så tok jeg allmennfaglig påbygging på holt ett år..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå