salamander Skrevet 1. august 2008 #1 Skrevet 1. august 2008 i disse dager kommer det grus ut bak, på et øyeblikk fikk han spist en gruskule som bruker å være i blomsterpotter. håper virkelig den har gått i oppløsning. og tidligere i sommer var han kjempeforkjølet. om morgenen hostet han så kraftig at han brakk seg... og ut kom en slimete flue! en spyflue:) var så tett stakkar at han sov med munnen åpen. flere som har historier? håper ikke jeg er alene om å ikke klare å følge med HELE tiden.
aya75 Skrevet 1. august 2008 #3 Skrevet 1. august 2008 papir ja her og...ellers så liker hun veldig godt å slikke under skoa og på hjula på vognen. (kunne ikke finne noe mere skitten å slikke på nei...) Hun blir helt fanatisk. Må dra henne bort HELETIDEN:)
Tante Bassa Skrevet 1. august 2008 #5 Skrevet 1. august 2008 Batteri!! Et sånt lite flatt. Måtte følge med om det kom ut igjen, for det kunne vært farlig hvis det ble i magen og begynte å lekke. (på med hansker og pelle i bæsj....hehe)
ruffen Skrevet 2. august 2008 #7 Skrevet 2. august 2008 Blader fra tre og gress. Håret til storebror. Tærne til pappaen sin. Elsker sokkene sine, og gjerne en sko eller to. Og i dag skulle hun akkurat til å stikke fluesmekka inn i gapet...æsj!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå