Aquanimba Skrevet 31. juli 2008 #1 Skrevet 31. juli 2008 Er det uansvarlig av meg å drikke et par øl i kveld?? pumpet meg for melk, som han kan få på flaske.. Dette er han vant til.. Vil ikke være uansvarlig forelder heller. Ikke snakk om å bli full da!
de tre bukkenebruse Skrevet 31. juli 2008 #2 Skrevet 31. juli 2008 det synest jeg ikke dersom det er snakk om å kose seg i sola med et par sils liksom ( bare foreks) =)
Labambie Skrevet 31. juli 2008 #4 Skrevet 31. juli 2008 Hehe! Nei,jeg skjønner ikke problemet.... Det må da være lov? Kos deg med ølen din du!!! :-) Jeg hadde sagt det samme selvom du hadde hatt større unger også. Gjør ikke noe at de ser mamma eller pappa ta seg en øl. Handler om å gi de et naturlig forhold til alkohol. Bare kos deg! Og siden jeg ikke liker øl.så drikk litt for meg også! :-)
Aquanimba Skrevet 31. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 31. juli 2008 Det er det det er snakk om her ja...
Endelig 4 i familien :=) Skrevet 31. juli 2008 #6 Skrevet 31. juli 2008 SKÅL!!! Sitter med en pærecider i hånda nå, og jeg kooooooooooooooser meg!!!! Håper øllen din å du koser dere like mye
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå