Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Er det noen som vet kjønnsfordelingen med IVF/ICSI behandling som har vært vellykket? Ikke at det spiller noen rolle, men kom bare til å tenke på det i dag. Ut i fra det jeg vet er guttecellene raskere å svømme, mens jentecellene lever lengre. Vet at dette er en tåpelig ting å ta opp, men dette er bare en rar tanke som dukket opp.

 

Ønsker dere alle sammen lykke til. Vi lyktes med vårt IVF forsøk og har i dag fått vite at vi venter ei jente. Derfor kom tanken. Jeg følger litt med her inne og krysser fingrene for dere alle sammen. Måtte det bli en fruktbar høst

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei! Gratulerer! Jeg husker vi hadde denne diskusjonen på gravide slitere da jeg var gravid. Jeg hadde inntrykk av at de fleste fikk gutter, men det viste seg at kjønnsfordelingen er som for barn for øvrig, ca 50-50.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...