Anonym bruker Skrevet 27. juli 2008 #1 Skrevet 27. juli 2008 Har så lyst på tidlig ul for å se at alt er bra, er så bekymret:( Men har ikke lyst til å ta innvendig ul!
Timar Skrevet 28. juli 2008 #2 Skrevet 28. juli 2008 Veldig tidlig hvis du kommer til riktig lege.. Jeg tok utvendig UL på majorstuaklinikken i Oslo i uke 8. Visstnok er det bare noen av legene der som tar det utvendig, så spørs om du må ringe rundt og forhøre deg. Hvor bor du da?
Anonym bruker Skrevet 28. juli 2008 #3 Skrevet 28. juli 2008 er jo ikke noe ubehag ved å ta innvendig ul, jeg tok det både med første og tok det i dag med junior som spirer og gror nå. Bare å ta det om du lurer
Anonym bruker Skrevet 28. juli 2008 #4 Skrevet 28. juli 2008 Er bare 5+4 i dag, så tenkte å vente litt til! Bor på en liten plass, tror ikke det er noen som tar ul her, må nom på sykehuset, eller på privat klinikk i nærmeste by.. Har dere tatt privat eller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå