Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

har fortsatt ikke fått mensen og ingen antydninger i det hele tatt.etter beregningen så erjeg seks uker på vei.så jeg prøver meg på en ny test i morgen.lurerpå om dette er normalt etter pergo kur som jeg begynte med første dag av siste mens,dobbel kur.dette begynte jeg med den 10.6.08.er kjempe spent men red for å bli skuffa...klem til alle.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei drømme mamma!

Så utrolig spennende! Dette høres jo lovende ut! Er ikke igang med pergo eller noe enda, så kan ikke svare deg på om det er normalt... Håper du ikke blir skuffet! Lykke til med testing i dag! Krysser fingrene for et lysende "Gravid"!!! hvor lenge har du prøvd? Barn fra før?

Skrevet

Hei hei drømme mamma :o) Jeg har tatt dobbel pergo kur... Kjente godt bivirkningene mens jeg gikk på de.. Men det er ingen biirkning at mensen ikke skal komme :o) Så det kan godt tenkes du er gravid :o) Spennende... Jeg er no 3 dager over ikm, ingen tegn til tr..Tok en test i dag og dn var negativ... Får håpe jeg produserer hormonet seint:o)

 

Er stor spotter, 10 dager før tr, men denne mnd er det ikke noen tegn til verken spotting eller tr...

 

masse lykke til..Klem fra meg

Skrevet

Så utrolig spennende!!!:)

Krysser fingrene for deg. Masse lykke til!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...