Gå til innhold

dere som har fått gutter =)


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

... hadde dere mye svangerskapshodepine??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

JA, spesielt første halvdel av svangerskapet.

Skrevet

Nei, ikke i det hele tatt. Ikke kvalm heller.

Skrevet

Nope. Men ikke denne gangen heller, og nå skal vi ha jente.

  • 1 måned senere...
Skrevet

jeg hadde ikke med førstemann(gutt)

nå er jeg på vei med andre mann og har hatt fryktelig vondt i hodet men vet ikke hva jeg skal ha;)

  • 1 måned senere...
Skrevet

Ja veldig mye i første halvdel av svangerskapet, nesten på grensen til migreneanfall

Skrevet

Hadde ikke vondt i hodet med gutten nei, men har hatt et par tre turer med hodeverk denne gang derimot, og nå skal jeg ha jente.

  • 1 måned senere...
Skrevet

Heisann!

Jeg har seks gutter og to jenter hadde mye hodepine med guttene spesielt de første tre mnd. Denne gang har jeg ikke vært spesielt plaget men ultralyd sier gutt igjen, kvalme har jeg hatt litt av med jentene, en gutt og med tvillingguttene, denne gang hadde jeg også kvalme til å begynne med, men det var også to foster, det ene døde før uke ni. Jeg var sikker på at jeg skulle få jente den gang jeg var kvalm med den ene gutten og nektet å tro på ul. men ut kom en gutt. tror ikke vi kan være sikre uansett.

Skrevet

WOW, "nåkommersistemann", 6 gutter og 2 jenter. Hvor i rekka kom jentene? Gjorde du noe anderledes for å få dem? Ble de født på en annen årstid enn guttene? 9 barn i alt, det var jammen imponerende gitt.Har selv bare gutter, og ser ikke ut til at jenta vil melde sin ankomst her..

Skrevet

God morgen Kelly

 

Jentene kom som nummer 1 og 5, med den siste var det godt planlagt at det skulle bli jente og det ble det. Mindre sex i tida før og samleie to dager før eggløsning. Begge jentene er født i februar. En gutt som er født i februar og tvillinguttene skulle vært født i februar men kom i januar. Hvor mange gutter har du?

Skrevet

Hei nøye planlagt sier du hva mener du med mindre sex i tida før ? Bare sex den ene gangen el? hvordan vet du når du har egl? Brukte du egltester?Tror du på riktig ph verdi?

Skrevet

Var ikke syk en eneste dag i hele svangerskapet - men det var jeg ikke da jeg fikk jenta mi heller :-)

  • 3 uker senere...
Skrevet

har ikkje hatt hodepine i mine tidliger sv, har tre gutter. Venter 4 gutt nå og mye hodepine. Ingen symptom er spesielt for kjønn tror jeg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...