Hjelp! En baby? Skrevet 18. juli 2008 #1 Skrevet 18. juli 2008 Er det noen som har erfaringer med denne på vinteren? Vi bor i Oslo og venter i desember. Vi er typiske bymennesker, og jeg ser for meg at vognen blir mest brukt i byområder, nærmiljøet osv, sikkert med noen unntak på lengre turer dersom det er fint vær ute. Noen som har erfaring med om vognen holder varmen til slikt bruk?
Isaac12.08♥baby10.10FØDEKLAR Skrevet 19. juli 2008 #2 Skrevet 19. juli 2008 Jeg har også termin i desember, bor i oslo , og har kjøpt bugaboo! Jeg har tenkt å kjøpe vinterhjulene , de er ganske store , samtidig som du kan vende vognen slik at du evt triller med de store hjulene først! Heldigvis bor vi heller ikke i den mest snøfyllte delen av landet. Er mest slaps i byen , og snøen ligger da aldri lenge ! Så jeg er frem til vinteren med min bugaboo!
Hjelp! En baby? Skrevet 20. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. juli 2008 Så bra! Vi fant bugaboo på 40% i går og har alt fått den inn i stua. Superkul! viste ikke om vinterhjulene, men så dem i butikken i går, så vi kjøpre nok det vi også.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2008 #4 Skrevet 20. juli 2008 hi (hjelp en baby hvor kjøpte dere bugaboo? takk på forhånd
Hjelp! En baby? Skrevet 21. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 21. juli 2008 Hei, Vi fant Bugaboo på 40% på Fru Lyng på strømmen. Det var den siste de hadde der, men vi var rundt på de tre butikkene som hadde 40% av Fru Lyng og da vi var der ca kl 13-14 på lørdag hadde de igjen 1 vogn på CC Vest og 1 vogn på Citypasasjen. Den på Citypassasjen var blå, mens den på CC vest var rosa + blå. (begge Cameloon) Siden vi ikke vet kjønnet var vi litt skeptisk til begge, men jeg fant senere ut at det ikke er såå dyrt å bytte trekk på kalesjen osv, så det er jo en mulighet. På strømmen hadde de flere klaesjer til 40% samt stellevesker. Kalesjer i sort, rosa, grønn som jeg husker i alle fall..
Isaac12.08♥baby10.10FØDEKLAR Skrevet 21. juli 2008 #6 Skrevet 21. juli 2008 hihi så artig! Jeg kjøpte også vognen min på strømmen , men på fredag!
Hjelp! En baby? Skrevet 21. juli 2008 Forfatter #7 Skrevet 21. juli 2008 Når har du termin Guroamina? 4. desember her. Fint å høre at det er andre som er tidlig ute
Isaac12.08♥baby10.10FØDEKLAR Skrevet 21. juli 2008 #8 Skrevet 21. juli 2008 Jeg har termin 23 desember , men har ikke vært på ul ennå. Skal på torsdag! Og her er alt klappet og klart , klarer ikke å vente jeg! Nå er det bare en baby som mangler her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå