Lillebror og stoerebror Skrevet 15. juli 2008 #1 Skrevet 15. juli 2008 Da er det 20 dager igjen til termin 4 august. Tenkte å finne fram tøyet etter førstemann, men det er BORTE. Kan ikke skjønne hvor det har blitt av. Jeg må kanskje få kjøpt meg noen nye plagg. Finner nok de gamle om jeg kjøper noe nytt. Har jo enormt med tøy etter førstemann et eller annet sted.
gulli Skrevet 15. juli 2008 #2 Skrevet 15. juli 2008 Har du ikke orden i sysakene enda???;-) Stikk innom H&M og Lindex. Der har de jo så masse billig og fint tøy til spedbarn:-) Så finner du nok det gamle i mellomtiden. Bruker å være slik !
Lillebror og stoerebror Skrevet 15. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. juli 2008 Trodde alt skulle være i orden. Har pakket alt babytøyet i små kasserog skrevet så greit på dem atte. Så har alt fra str 62 og oppover. Nettopp flyttet så det må ha blitt kastet i flyttinga. Kan ikke skjønne at det skal gå ann.
gulli Skrevet 15. juli 2008 #4 Skrevet 15. juli 2008 Hei hei. Stakkars deg, så trist ! Litt koselig med storebror sine klær også. Ja, mye forsvinner i flyttesjau. Det vet jeg alt om....Håper du finner dem;-)
Lillebror og stoerebror Skrevet 17. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 17. juli 2008 Jeg kan ikke finne de, men jeg har fått kjøpt litt idag i tilfelle de ikke dukker opp. Gøy med noe nytt uansett. De andre klærne dukker nok opp nå som jeg har kjøpt noe nytt, hehe. Er mye fint som ligger gjemt et eller annet sted.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå