Anonym bruker Skrevet 15. juli 2008 #1 Skrevet 15. juli 2008 Mannen min maser om sex. Vi har ikke hatt det på en lang stund, så jeg forstår jo det, men lysten min blir ikke større når han maser. Er i en periode, hvor jeg er spsielt trøtt og sliten, har bl.a. begynt på jobb etter lang permisjon. Fler som har det likedan?
Anonym bruker Skrevet 16. juli 2008 #2 Skrevet 16. juli 2008 du er nok ikke alene om dette.... men hvis man først starter å ha sex igjen kommer også lysten ofte tilbake............, men selvfølgelig har man perioder man rett og slett ikke ønsker !
turbomamma *fødte 21.mars* Skrevet 17. juli 2008 #3 Skrevet 17. juli 2008 Jeg skulle ønske han maste litt mer. Er jo over en uke siden sist alt! Men vi er begge mye slitne og har trøbbel med å få somlet oss i seng.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå