Gå til innhold

Tips til vogn nr 2 (19 mnd)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

OTH urban jungle og TFK joggster twist fyller iallefall kravene dine.

 

Vi har en oth urban jungle som vi er VELDIG fornøyd med, har hatt en oth som sportsvogn til begge ungene, og det er med god grunn det ble denne vognen til andremann også.

 

Den er fantastisk å trille, god plass til vinterpose (iallefall om man ikke har på bumperbaren/sportsbøylen), veldig enkel i bruk. Den har ikke helt full liggestilling, men det er heller ikke noe savn. Det er en veldig god sovestilling likevel, begge mine har likt seg veldig godt i vognen både i våken tilstand og når de skal sove =)

Den er litt mindre enn tfk, men min lange 3-årige sønn får fremdeles akkurat plass i lillebrors oth.

 

TFk er litt større i sittedelen, har regulerbart fotbrett og håndbrems. Veier 13,4 kg. Har nesten full liggestilling.

OTH har hakket mindre sittedel, men har (etter min mening) bedre trillekomfort, bedre ryggregulering, er enklere å slå sammen og ser mye finere ut. Den veier 10 kg. Blir tynnere men en del lengre sammenlagt enn tfk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...