Gjest Skrevet 10. juli 2008 #3 Skrevet 10. juli 2008 hehe.. men de jeg har funnet på nettet har veldig liten plass under.. bare en liten eske liksom..
nr.4 i oktober Skrevet 12. juli 2008 #4 Skrevet 12. juli 2008 Har du sett på Emmaljungavognene? Emmaljunga Mondial har stor stålkurv av den gammeldagse typen. Masse plass. Fin vogn forøvrig. Edge Duo har god plass i kurven den også, til tross for at det er tekstilkurv,men avstanden fra kurv til vogn er litt høy også, dermed mer og bedre plass til å få inn ting.
79fia Skrevet 13. juli 2008 #5 Skrevet 13. juli 2008 Men tekstilkurven til edge tåler kun 2kg eller noe, sa mannen i butikken..
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 13. juli 2008 #6 Skrevet 13. juli 2008 har simo duo, og er kjempefornøyd!! Den er 4 kg lettere enn kombivogna, og jeg syns duo er finere enn kombi. På vogna mi er det stål-kurv under vogna, og der kan du laste alt du klarer (i alle fall gjør jeg det )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå